Terminarz 2020

Kalendarz nie stanowi wersji ostatecznej. Zostanie on uzupełniony o:

  • Rundy zawodów Best of Pairs; jedna z rund (5.09 w Częstochowie) już została wpisana

  • Mecze pomiędzy drużynami TSŻ i Drwęcy – obie ekipy te terminy ustalą między sobą 

 

KWIECIEŃ

 

05 nd DMP – runda 1

Żołędowo – Świętochłowice

Poczesna – Leszno

Toruń – Częstochowa

Gniezno – Ostrów

Kaszczorek – Częstochowa


 

19 nd DMP – runda 2

Ostrów – Toruń

Częstochowa – Gniezno

Świętochłowice – Poczesna

Leszno – Żołędowo

Ostrów – Kaszczorek


 

25 sb IPPŻ + IPPMk – runda 1 – Bydgoszcz

 

MAJ

 

10 nd DMP – runda 3

Ostrów – Częstochowa

Poczesna – Żołędowo

Toruń – Leszno

Gniezno – Świętochłowice

Kaszczorek – Leszno


 

17 nd DMP – runda 4

Żołędowo – Toruń

Częstochowa – Poczesna

Świętochłowice – Ostrów

Leszno – Gniezno

Żołędowo – Kaszczorek


 

23 sb IPPŻ + IMPMk – runda 2 – Poczesna


 

24 nd DPP, DPPJ, PPDM – runda 1 – Częstochowa


 

31 nd DMP – runda 5

Ostrów – Leszno

Częstochowa – Świętochłowice

Toruń – Poczesna

Gniezno – Żołędowo

Kaszczorek – Poczesna

 

CZERWIEC

 

07 nd MPPK (Mk, K, J, Mc, O) – Żołędowo


 

14 nd DMP – runda 6

Żołędowo – Ostrów

Poczesna – Gniezno

Świętochłowice – Toruń

Leszno – Częstochowa

Świętochłowice – Kaszczorek


 

20 sb IPPŻ + IPPMk – runda 3 – Żołędowo


 

21 nd DPP, DPPJ, PPDM – runda 2


 

28 nd DMP – runda 7

Ostrów – Poczesna

Częstochowa – Żołędowo

Świętochłowice – Leszno

Gniezno – Toruń

Gniezno – Kaszczorek

 

LIPIEC

 

05 nd DMP – runda 8

Świętochłowice – Żołędowo

Leszno – Poczesna

Częstochowa – Toruń

Ostrów – Gniezno

Częstochowa – Kaszczorek


 

12 nd DMP – runda 9

Toruń – Ostrów

Gniezno – Częstochowa

Poczesna – Świętochłowice

Żołędowo – Leszno

Kaszczorek – Ostrów

 

SIERPIEŃ

 

23 nd DMP – runda 10

Częstochowa – Ostrów

Żołędowo – Poczesna

Leszno – Toruń

Świętochłowice – Gniezno

Leszno – Kaszczorek


 

29-30 sb-nd IMPMk & IMPK & IMPJ & IMPMc & IMPW & IMP – Gniezno

 

WRZESIEŃ

 

05 sb Best of Pairs – runda X – Częstochowa


 

06 nd DMP – runda 11

Toruń – Żołędowo

Poczesna – Częstochowa

Ostrów – Świętochłowice

Gniezno – Leszno

Kaszczorek – Żołędowo


 

12 sb IPPŻ + IPPMk – runda 4 – Leszno


 

13 nd DMPMk & DMPK & DMPJ & DMPMc – Toruń & Żołędowo


 

20 nd DMP – runda 12

Leszno – Ostrów

Świętochłowice – Częstochowa

Poczesna – Toruń

Żołędowo – Gniezno

Poczesna – Kaszczorek


 

26 sb IPPŻ + IPPMk – runda 5 – Ostrów


 

27 nd DPP, DPPJ, PPDM – runda 3 – Żołędowo

 

PAŹDZIERNIK

 

04 nd DMP – runda 13

Ostrów – Żołędowo

Gniezno – Poczesna

Toruń – Świętochłowice

Częstochowa – Leszno

Kaszczorek – Świętochłowice


 

10 sb IMPŻ + IMPKb – Poczesna


 

18 nd DMP – runda 14

Poczesna – Ostrów

Żołędowo – Częstochowa

Leszno – Świętochłowice

Toruń – Gniezno

Kaszczorek – Gniezno


 

24 sb DMP – Gala Ekstraligi

 

LISTOPAD

 

11 śr Turniej Niepodległości

 

16-30 pn-pn MISTRZOSTWA ŚWIATA – Południowa Australia

 

GRUDZIEŃ

 

01-06 wt-nd MISTRZOSTWA ŚWIATA – Południowa Australia