Drużynowy Puchar Polski został w Toruniu!!!!

W niedzielę w Częstochowie odbyła się trzecia ostatnia runda zmagań o Drużynowy oraz Indywidualny Puchar Polski, która decydowała o podziale medalów. Team TSŻ – tu mimo niedyspozycji Przemysława Binkowskiego, drugi rok z rzędu zdobył złote medale DPP. Z walki o punkty do klasyfikacji końcowej w ostatniej  rundzie wycofała się drużyna Wiraża Ostrów.

Rundę z dorobkiem 72 punktów wygrała drużyna Lwów Częstochowa, drugie miejsce z ilością 63 punktów zajęła ekipa toruńska, a na trzeciej pozycji z 54 punktami uplasowała się ekipa TPD Kalety.

Najlepszymi zawodnikami TSŻ Toruń, byli Paweł Cegielski, który zdobył 18 punktów oraz Remigiusz Burchardt z 17 oczkami. Marcin Paradziński dorzucił 14 oczek. Niedysponowanego Przemysława Binkowskiego, (wystartował w jednym biegu zdobywając 2 punkty), godnie zastąpił Karol Krajewski dokładając 12 punktów.

Złoto Druzynowego Pucharu Polski wywalczyła drużyna TSŻ Toruń, drugie miejsce zajęła ekipa Lwów Częstochowa, a trzecia lokata przypadła Wirażowi Ostrów Wielkopolski.

Tabela oraz szczególowe wyniki poszczególnych rund tutaj.