Terminarz

Terminarz rozgrywek 2015

MARZEC

Sb 7 – Sympozjum sędziów i kierowników zawodów speedrowerowych okręgu południowego – Świętochłowice

Nd 8 – Sympozjum sędziów i kierowników zawodów speedrowerowych okręgu zachodniego – Ostrów

Sb 14 – Sympozjum sędziów i kierowników zawodów speedrowerowych okręgu północnego – Żołędowo

KWIECIEŃ

Nd 12 – Runda 1 DMP

ŚWIĘTOCHŁOWICE – OSTRÓW

CZĘSTOCHOWA – pauza

LESZNO – TORUŃ

Sb 25 – Pierwsza runda okręgowych rozgrywek juniorskich:

DMJO i IMJO (eliminacje DMPJ i IMPJ) – Żołędowo, Leszno, Kalety

Nd 26 – Runda 2 DMP

TORUŃ – ŚWIĘTOCHŁOWICE

OSTRÓW – pauza

CZĘSTOCHOWA – LESZNO

MAJ

Nd 10 – Pierwsza runda PUCHARU POLSKI – Toruń (drużynowe, indywidualne)

Sb 16 – Druga runda okręgowych rozgrywek juniorskich:

DMJO i IMJO (eliminacje DMPJ i IMPJ) – Toruń, Ostrów, Częstochowa

Nd 17 – Runda 3 DMP

TORUŃ – CZĘSTOCHOWA ( mecz przełożony na 14.06.2015)

ŚWIĘTOCHŁOWICE – pauza

LESZNO – OSTRÓW

Sb 24 – DMPMk – Żołędowo

Sb 30 – DMPK – Toruń

Nd 31 – Runda 4 DMP

ŚWIĘTOCHŁOWICE – LESZNO

OSTRÓW – CZĘSTOCHOWA

TORUŃ – pauza

CZERWIEC

Nd 7 – Druga runda PUCHARU POLSKI – Kalety(drużynowe, indywidualne)

Sb 13 – MPPKK – Leszno

Nd 14 – MPPKMc – Toruń

Sb 20 – Trzecia runda okręgowych rozgrywek juniorskich:

DMJO i IMJO (eliminacje DMPJ i IMPJ) – Gniezno, Zielona Góra, Rybnik

Nd 21 – Runda 5 DMP

CZĘSTOCHOWA – ŚWIĘTOCHŁOWICE

TORUŃ – OSTRÓW

LESZNO – pauza

Sb 27 – MPPKMk – Zielona Góra

Nd 28 – MPPKJ – Żołędowo & MPPK – Bydgoszcz

LIPIEC

Sb 4 – Czwarta runda okręgowych rozgrywek juniorskich okręgu południowego:

DMJO i IMJO (eliminacje DMPJ i IMPJ) – Świętochłowice

Nd 5 – Runda 6 DMP

OSTRÓW – ŚWIĘTOCHŁOWICE

CZĘSTOCHOWA – pauza

TORUŃ – LESZNO

Pn 27 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Support Matches)

Wt 28 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Support Matches)

Śr 29 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Support Matches)

Cz 30 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Welcome Wight – Poole)

Pt 31 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Open & Junior Indi Qualifiers – Newport)

SIERPIEŃ

Sb 1 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Open & Juniors Indi Quarters & Pairs – Exeter)

Nd 2 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Women Semis & Team Cup Finals – Poole)

Pn 3 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Support Matches)

Wt 4 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Support Matches)

Śr 5 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Support Matches)

Cz 6 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Support Matches)

Pt 7 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Over 40’s Qualifying and Finals – Leicester)

Sb 8 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Federation Cup – East Park / Open & Junior Indi Semi – Birmingham & East Park)

Nd 9 – Mistrzostwa Świata – Wielka Brytania (Indi Finals – Wednesfield)

Sb 29 – IMPMc – Ostrów

Nd 30 – Runda 7 DMP

ŚWIĘTOCHŁOWICE – TORUŃ

OSTRÓW – pauza

LESZNO – CZĘSTOCHOWA

WRZESIEŃ

Sb 5 – IMPK – Gniezno

Nd 6 – Runda 8 DMP

CZĘSTOCHOWA – TORUŃ

ŚWIĘTOCHŁOWICE – pauza

OSTRÓW – LESZNO

Sb 12 – IMO (eliminacja do półfinałów IMP) – ???, Ostrów, ???

Nd 13 – Trzecia (finałowa) runda PUCHARU POLSKI – Częstochowa

Sb 19 – IMPMk – Bydgoszcz

Nd 20 – Runda 9 DMP

LESZNO – ŚWIĘTOCHŁOWICE

CZĘSTOCHOWA – OSTRÓW

TORUŃ – pauza

Sb 26 – Finał IMPJ & IMPW – Zielona Góra

Nd 27 – Półfinały i Finał IMP – Częstochowa

          I Półfinał / II Półfinał / Finał

PAŹDZIERNIK

Nd 4 – Runda 10 DMP

ŚWIĘTOCHŁOWICE – CZĘSTOCHOWA

OSTRÓW – TORUŃ

LESZNO – pauza

Nd 11 – Finał DMPJ – Żołędowo

Sb 17 – DMPMc – Leszno