Grabowski Mistrzem Polski Kadetów, Marchlewski piąty!

Tytuł Indywidualnego Mistrza Polski Kadetów na torze w Gnieźnie wywalczył zawodnik Wiraża Ostrów – Bartosz Grabowski (20). Można powiedzieć, iż zapewnił sobie tytuł w pierwszym starcie kiedy to pokonał faworyta gospodarzy – Arkadiusza Szymańskiego (19). Na najniższym stopniu podium stanął zielonogórzanin – Kamil Merena (17). Najlepiej z torunian zaprezentował się Łukasz Marchlewski (14), który ostatecznie był zmuszony zadowolić się piątą lokatą.

W turnieju finałowym wystąpił również inny z torunian – Kacper Małkowski. Uzbierał na swoim koncie 10 „oczek” i tym samym zajął 12-tą lokatę. Trzeci – najmłodszy z zawodników TSŻ’u „Pekum” Damian Kosiński nie zdołał awansować do finału i zakończył swój udział w turnieju na rundzie eliminacyjnej. Do największych sensacji można zaliczyć słaby występ leszczynian – Arkadiusza Zająca, oraz Michała Sasska (podobnie jak Kosiński nie wywalczył awansu), którzy dzień wcześniej na własnym torze sięgnęli  po srebrne medale MPPKK.