Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Północnego zakończone. Piątka torunian z awansami!

W sobotę (29 lipca) na torze przy Bielańskiej 66 w Toruniu odbyła się IV runda Indywidualnych Mistrzostw Okręgu Północnego Żaków w kategoriach do lat 6, 8, 10 i 12. Poznaliśmy już finalistów Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaków, Gród Kopernika reprezentować będą: Jan Młynarczyk, Wojciech Iwicki, Xawery Jeziorek, Antoni Bosak i Aleksander Młynarczyk.

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Północnego Żaków do lat 6:
1. Maciej Partyka (Autojazda Mustang Żołędowo) (3,4,4,4) 15
2. Michał Adamiec (Miko-Trans Orzeł Gniezno) (4,3,3,3) 13
3. Norbert Koperski (Miko-Trans Orzeł Gniezno) (2,2,1,2) 7

4. Witold Fryckowski (TSŻ Biofarm Toruń) (1,1,2,1) 5

Klasyfikacja generalna: Witold Fryckowski (4. miejsce – 118 punktów) – awans wywalczyła najlepsza trójka

Indywidualne Mistrzostwa Okręgu Północnego Żaków do lat 8:
1. Jan Młynarczyk (TSŻ Biofarm Toruń) (4,4,4,4) 16
2. Wojciech Iwicki (TSŻ Biofarm Toruń) (3,4,4,4) 15
3. Karol Nowiński (Autojazda Mustang Żołędowo) (4,3,4,3) 14

8. Witold Fryckowski (TSŻ Biofarm Toruń) (2,3,3,2) 10

Klasyfikacja generalna: Jan Młynarczyk (2 – 142), Wojciech Iwicki (3 – 134), Adam Wesołowski (6 – 67), Witold Fryckowski (7 – 63) – awans wywalczyła najlepsza czwórka

13. Wojciech Iwicki (TSŻ Biofarm Toruń) (2,1,1,1) 5

Klasyfikacja generalna: Xawery Jeziorek (2 – 142), Antoni Sikorski (6 – 101), Paweł Zawadzki (7 – 96), Kacper Małkiewicz (8 – 86), Wojciech Iwicki (12 – 73), Jan Młynarczyk (14 – 48), Hubert Kurkowski (15 – 32), Adam Wesołowski (18 – 23) – awans wywalczyła najlepsza piątka

11. Paweł Zawadzki (TSŻ Biofarm Toruń) (2,2,1,2) 7

Klasyfikacja generalna: Antoni Bosak (1 – 146), Aleksander Młynarczyk (3 – 138), Xawery Jeziorek (5 – 110), Mateusz Zieliński (6 – 100), Krystian Bartoszyński (7 – 97), Igor Stelter (8 – 90), Antoni Sikorski (9 – 66), Kacper Małkiewicz (11 – 60), Paweł Zawadzki (12 – 56), Maksymilian Bębacz (13 – 52) – awans wywalczyła najlepsza czwórka