Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzieżowców – relacja

31 sierpnia na toruńskim torze odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzieżowców, w zawodach wzięło udział 16 zawodników w tym 4 wychowanków toruńskiego TSŻ-u Adam Bożejewicz, Karol Krajewski, Jarosław Szeps oraz Kacper Małkowski. Zawody były bardzo wyrównane, a walka na torze emocjonująca. Złoto zdobył zawodnik ostrowskiego klubu Bartosz Grabowski, o srebrny medal musiał się odbyć bieg dodatkowy, ponieważ aż 3 zawodników uzyskało taką samą ilość punktów, wzięli w nim udział Adam Bożejewicz, Paweł Idziorek i Michał Sassek. Bieg wygrał i zarazem zdobył srebro Paweł Idziorek, drugi był Adam Bożejewicz, klasyfikując się ostatecznie na 3 miejscu, a wykluczony z biegu był Michał Sassek za spowodowanie upadku Adama Bożejewicza. Karol Krajewski zajął 6 miejsce, Jarosław Szeps 12 a Kacper Małkowski 15. Zwycięzcom Gratulujemy!