UDANY WEEKEND NASZYCH ZAWODNIKÓW!!!

W minioną niedzielę 11.06 nasi zawodnicy rywalizowali w drugiej rundzie Pucharu Polski na torze w Toruniu. Przed tą rundą nasi zawodnicy byli trzeci w tabeli drużynowej, a liderem indywidualnych rozgrywek był Remigiusz Burchardt. Jak pokazała niedziela stan ten się nie zmienił.
W drużynie zajęliśmy drugie miejsce, nasi zawodnicy przez całe zawody toczyli równy bój z Lwami Częstochowa i przed ostatnim biegiem obie drużyny miały tyle samo punktów niestety w ostatnim wygrał fenomenalnie dysponowany tego dnia Tomasz Włodarczyk. I ostatecznie to Lwy wygrały II rundę.
W indywidualnych rozgrywek po raz pierwszy o 5 rund pokonany został Remigiusz Burchardt jednak nasz zawodnik podtrzymał passę bycia na podium. Blisko podium był Adam Bożejewicz, niespodziankę sprawił Jakub Kościecha który pokonał niedzielnego zwycięzcę Marcina Szymańskiego.
W sobotę (10.06) nasi zawodnicy zdobyli pierwsze i miejmy nadzieję nie ostatnie złoto w tym sezonie. W Mistrzostwach Polski Par Klubowych Młodzieżowców (U-23) na leszczyńskim owalu TSŻ w składzie Bartosz Grabowski, Adam Bożejewicz i Jakub Kościecha wygrali zawody z 46 punktami.

Wyniki II rundy DPP:
I. LWY UNIMOT CZĘSTOCHOWA: 58pkt Mateusz Radomski (2,3,2,W,1) 8 Sebastian Paruzel (3,2,3,1,4) 13 Marcin Szymański (4,4,3,4,4) 19 Tomasz Włodarczyk (3,4,4,3,4) 18 Damian Natoński – nie startował
II. TSŻ TORUŃ: 56pkt Bartosz Grabowski (4,3,4,3,4) 18 Marcin Paradziński (3,3,4,-,3) 13 Rafał Duliński (3,3,-,W,-) 6 Jakub Kościecha (4,-,3,-,2) 9 Remigiusz Burchardt (W,3,T,4,3) 10
III. MS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE: 51pkt Piotr Kuder (3,1,2,2,3) 11 Dawid Bas (4,2,1,4,4) 15 Kamil Bielaczek (2,4,2,4,1) 13 Marcel Krzykowski (1,-,-,-,2) 3 Kamil Bielica (4,3,2) 9
IV. ULKS MUSTANG ŻOŁĘDOWO: 48pkt Maciej Stefański (2,W,2,1,2) 7 Paweł Cegielski (4,2,4,4,2) 16 Jakub Kuś (2,4,1,3,1) 14. Szymon Porożyński (2,2,2,2,3) 11
V. LKS SZAWER LESZNO: 33pkt Michał Sassek (1,W,-,-,-) 1 Bartosz Wojtal (1,3,1,3,1) 9 Mateusz Ludwiczak (1,1,4,2,3) 11 Hubert Kielaszewski (1,-,1,2,1) 5 Adrian Mokras (1,1,3,2) 7